www.cvonline.hu

Back-office munkatárs

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.20.
Hirdetés azonosító: 833340

Feladatok:
  • Részlegvezető munkájának back office támogatása,
  • részvétel a napi munkafolyamatokban,
  • kapcsolattartás a partnerekkel,
  • asszisztensi feladatok ellátása.
Elvárások:
  • Heti 30 óra vállalása,
  • aktív nappali tagozatos hallgatói státusz legalább 2015.nyaráig
  • gazdasági vagy
  • marketing vagy
  • kommunikáció szakon,
  • német és/vagy angol nyelvtudás,
  • jó kommunikációs készség,
  • problémamegoldó készség és rugalmasság,
  • autóipar iránti érdeklődés, elkötelezettség.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig 8:00 és 18 óra között heti 30-40 munkaóra.
  • Fizetés:
  • Bruttó 755 Ft/óra
  • Munkavégzés helye:
  • Budapest 13. kerület
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed és megfelelőnek találod magad a pozícióval szemben támasztott elvárásoknak, fényképes önéletrajzod várjuk a E-mail cím megjelenítése email címre! Leveled tárgya legyen POR-KOM.