www.cvonline.hu

Back office munkatárs

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.23.
Hirdetés azonosító: 799098
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Feladatok:

  • Adatrögzítés
  • Ügyféladatok ellenőrzése
  • Társosztállyal való kapcsolattartás

Elvárások:

  • 18.életév betöltése
  • Aktív nappali tagozatos jogviszony
  • Számítógépes alapismeretek
  • Precizitás, minőségi munkavégzés
  • Rugalmas időbeosztás és hozzáállás, lojalitás a cég felé
  • 2 x 8 órás oktatáson való részvétel előre meghatározott időpontban

Munkaidő:

  • Hétfőtől péntekig reggel 8 és este 18 óra között
  • Minimum 80 óra/hó (heti 20 óra)

Előnyt jelent:

  • Ügyfélszolgálaton, adminisztratív területen végzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Bruttó 584-es órabér
  • Rugalmas beosztás
  • Azonnali munkakezdés

Jelenkezés

Várjuk jelentkezésed  honlapunkon történő regisztráció útján!

Kérdés esetén hívj minket a 06 70 452 3304-es vagy a 06 70 452 3192-es telefonszámon!

Kategória
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió:
Pest