www.cvonline.hu

Back Office munkatárs

  • A hirdetés 1017 napja lejárt

Keresett pozíció:

Cégnév: Hungária Értékpapír Zrt. – Link megjelenítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • 2-3 év back office munkatapasztalat pénzügyi területen
  • CLAVIS rendszer ismerete
  • MS Office eszközök felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Kreatív, ügyfélbarát hozzáállás
  • Precíz és proaktív, a problémák megoldására fókuszáló mentalitás
  • Értékpapír jogi vizsga megléte előny

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő környezet, egy növekedési pályán lévő cégnél
  • Felelősségteljes munkakör

Munkavégzés helye: Budapest

Fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk a fizetési igény megjelölésével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő