www.cvonline.hu

BACK OFFICE MUNKATÁRS

  • A hirdetés 1288 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Hitel Zrt. – a hitelek folyósítása utáni – hitelezési adminisztrációs feladatok ellátására

BACK OFFICE MUNKATÁRSAT

keres.

Munkavégzés helye: Budapest, Üllői út 1.

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Futamidő alatti módosítási igények kezelése, szerződésmódosítás elkészítése      (Ingatlan és életbiztosítási fedezettel kapcsolatos ügyintézés),
  • Előtörlesztések teljes körű ügyintézése,
  • Takarnet értesítésekkel kapcsolatos ügyintézés,
  • Napi árfolyamrögzítés,
  • Utalás (indítás, analitikák biztosítása),
  • Munkakörhöz kapcsolódó levelezés, ügyféllevelekre válaszadás.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség,
  • Hitel Back-Office területen (megjelölt feladatokban) szerzett minimum 2 éves tapasztalat,
  • Kiváló MS Office ismeretek (Word, Excel, Internet, Outlook),

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy:

  • Jó problémamegoldó képességgel rendelkezik,
  • Jó a kapcsolatteremtő és kommunikációs készsége,
  • Önállóság jellemzi,
  • Precíz, és munkájával szemben mindig igényes.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajzát – jövedelemigény megjelölésével - 2014. február 10-ig várjuk Karrierportálunkon: Link megjelenítése" href="Link megjelenítése">Link megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő