www.cvonline.hu

Back office munkatárs

  • A hirdetés 980 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Befektetési Alapkezelő Zrt.- az AEGON Magyarország Biztosító Zrt. önálló leányvállalata, továbbá Magyarország egyik vezető vagyonkezelő cége, amely jelenleg közel 600 milliárd forint vagyont kezel -

JUNIOR BACK OFFICE MUNKATÁRSAT keres.

munkavégzés helye: Budapest, Kálvin tér 12-13.

Leendő munkatársunk feladatai

  • a befektetési alapok, UL portfoliók, nyugdíjpénztárak eszközértékének számítása, ellenőrzése
  • kapcsolattartás a letétkezelőkkel
  • külföldi ügyletek elszámolása, kapcsolattartás a partnerekkel
  • tranzakciók nyomon követése és ellenőrzése az Alapkezelő nyilvántartó rendszerében
  • jelentések készítése az ügyfelek és a felügyeleti szervek felé.

Elvárások

  • gazdasági középfokú végzettség
  • minimum középfokú angol nyelvtudás
  • kiváló MS Excel ismeret.
  • befektetési területen szerzett, legalább 1 éves tapasztalat előnyt jelent.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • jellemző Önre a pontosság, precizitás,
  • képes felelősségteljesen, önállóan dolgozni és
  • szeretne egy biztos hátterű, elismert társaság munkatársa lenni.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését 2014. május 15-ig várjuk Karrierportál oldalunkon: Link megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő