www.cvonline.hu

Back office munkatárs

Hozzáadva: 2017.05.29.
Hirdetés azonosító: 1154142

Európa több mint 20 országában jelenlévő pénzintézet keres munkatársakat az alábbi pozícióba
Feladatok:

  • Ügyfelektől beérkező írásbeli megkeresések feldolgozása, rögzítése
  • A kérdések, kérések, panaszok megválaszolása megadott sablonok szerint
  • Szükség esetén egyeztetés a társosztályokkal

Elvárások:
  • Legalább középfokú iskolai végzettség
  • Adminisztratív területen szerzett tapasztalatot
  • Szabályok pontos, precíz betartása
  • Monotóniatűrő képesség
  • Igényes, választékos kommunikáció írásban

Juttatások:
  • Azonnali kezdéssel, hosszú távú munkalehetőség, főállású munkaviszony
  • Stabil háttér, multinacionális vállalat
  • Igényes, magas színvonalú irodai környezet
  • Próbaidő alatt mentorprogram segíti a betanulást és a beilleszkedést
  • Vállalaton belüli karrier lehetőség
  • Munkaidő: Hétfőtől péntekig 8:00-16:30

Előnyök:
  • Pénzügyi szektorban szerzett tapasztalat

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címünkre.

Munkavégzés helye:
  • Budapest