www.cvonline.hu

Back Office munkatárs

  • A hirdetés 27 napja lejárt

Nemzetközi autókölcsönző cég partnerünk részére keresünk

Back Office munkatársat Liszt Ferenc repülőtérre

Feladatok:
  • szerződések lezárása
  • kárjelentések készítése
  • számlák nyomtatása
  • megfelelő összegek levonása hitelkártyákról
  • kimutatások, táblázatok ellenőrzése záráskor
Elvárások:
  • min. középfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • alapfokú angol nyelvtudás
  • szakmai tapasztalat ügyfélszolgálati vagy irodai munkavégzésben előny
  • pontos, precíz munkavégzés,
  • terhelhető
  • önálló munkavégzésre képes egyén
Juttatások:
  • Munkaidő: hétfőtől péntekig, napi 8 órás nappali munkarendben, 9-17:30-ig.
  • Munkavégzés helye: Liszt Ferenc repülőtér
  • Munkakezdés kiválasztás után azonnal
  • Pályakezdők jelentkezését is szívesen várjuk

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével és fizetési igény megjelölésével!

Helyek Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -