www.cvonline.hu

Back office munkatárs

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Háttérfeldolgozási feladatokra azonnali kezdéssel

Back office munkatársakat

keresünk III. kerületi irodaházba

Amit kínálunk:

  • Napi 8 órás tevékenység, hétfőtől péntekig 8-16.20-ig; 9-17.20-ig
  • Bejelentett munkahely, bankszámlára utalással.
  • Számítógép előtti munkavégzés.
  • Irodai tevékenység, kulturált környezetben.
  • Azonnali munkakezdés, a jelöltek mentor mellett betanulnak a feladatokba.

Elvárások:

  • Elkötelezettség
  • Érettségi

Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Azonnali munkakezdés

Juttatás: Bruttó 151.000.- Ft + Cafetéria + 13.havi fizetés.

A jelentkezők fényképes önéletrajzát várjuk az alábbi e-mail címre.

Munkavégzés helye Budapest III. kerület
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest