www.cvonline.hu

Back office munkatárs

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 1083047
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Vezető telekommunikációs partnerünk debreceni telephelyére keresünk back office munkatársakat.

Feladatok:

  • kimenő hívások kezelése
  • telefonos időpontegyeztetés az ügyfelekkel (nem értékesítési feladat, hanem: pl. tv, internet bekötése, szerelés, karbantartás)
  • adatrögzítés
  • egyéb felmerülő adminisztratív feladatok ellátása

Munkaidő: hétfőtől péntekig  8:00 -16:00.
Minimum heti 3 nap vállalása kötelező.

Elvárások:

  • 18. év betöltése
  • nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • kiváló kommunikációs készség
  • magabiztosság, talpraesettség

Előnyt jelent:

  • minél több ráérés
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • műszaki beállítottság

Amit kínálunk

  • bruttó 675 Ft/óra diákbér
  • hosszútávú munkalehetőség
  • multinacionális munkakörnyezet

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után tehetsz meg. Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat és feltöltesz egy fényképes önéletrajzot pdf vagy doc formátumban.

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!