www.cvonline.hu

Back office munkatárs

  • A hirdetés 291 napja lejárt

Háttérfeldolgozási feladatokra azonnali kezdéssel

Back office munkatársakat

keresünk III. kerületi irodaházba.

Amit kínálunk:

  • Napi 8 órás tevékenység, hétfőtől péntekig 8-16.20-ig;
  • Bejelentett munkahely, bankszámlára utalással.
  • Számítógép előtti munkavégzés.
  • Irodai tevékenység, kulturált környezetben.
  • Azonnali munkakezdés, a jelöltek mentor mellett betanulnak a feladatokba.

Elvárások:

  • Elkötelezettség
  • Érettségi

Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Juttatás: Bruttó 151.000.- Ft +Cafetéria+13.havi fizetés.

A jelentkezők fényképes önéletrajzát várjuk az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő