www.cvonline.hu

Back-office munkatárs

  • A hirdetés 130 napja lejárt

Csatlakozz te is az ÉV ALAPKEZELŐjéhez!

Az AEGON Magyarország Befektetési Alapkezelő Zrt. teljes munkaidőben
BACK-OFFICE MUNKATÁRSAT keres.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, Kálvin tér 12-13.

Leendő feladataid:

  • a befektetési alapok, nyugdíjpénztárak eszközértékének számítása, ellenőrzése,
  • értékpapír, deviza és határidős ügyletek elszámolása,
  • értékelési árfolyamok rögzítése, ellenőrzése,
  • kapcsolattartás letétkezelőkkel, külföldi és belföldi partnerekkel,
  • jelentések, riportok készítése az ügyfelek és a felügyeleti szervek részére,
  • ügyfél -, partner- és értékpapír törzsadatok rögzítése, karbantartása,
  • partner és letétkezelői szerződések kezelése, nyilvántartása.

Elvárások:

  • gazdasági legalább középfokú végzettség,
  • aktív középszintű angol nyelvtudás,
  • felhasználói szintű MS Excel ismeret.

Előnyök:

  • befektetési alapkezeléssel, portfoliókezeléssel kapcsolatos szakirányú vizsgák (tőzsdei szakvizsga, VAP),
  • befektetési területen szerzett tapasztalat.

Rád van szükségünk, ha:

  • jellemző Rád a pontosság, precizitás,
  • képes vagy felelősségteljesen, önállóan dolgozni és
  • szeretnél egy biztos hátterű, elismert társaság munkatársa lenni.

Amit kínálunk:

  • nemzetközi nagyvállalati környezet,
  • szakmai fejlődési lehetőségek,
  • betekintés a pénzügyi szférába.

Ragadd meg a lehetőséget, és jelentkezz Karrierportál oldalunkon - fényképes önéletrajzoddal - 2016. október 20-ig!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő