www.cvonline.hu

Back Office munkatárs

  • A hirdetés 297 napja lejárt

Rendszerintegrációs tanácsadó partnerünk részére keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • A német leányvállalathoz tartozó projektek időnyilvántartásainak kezelése, kapcsolódó kimenő számlák elkészítése
  • Kft. és a GMBH közötti intercompany elszámolások elkészítése és könyvelése SAP SD-ben

  • Vezetők napi munkájának támogatása
  • A felettesének iránymutatásai alapján projektasszisztensi feladatok (Projektek eredményességének elemzése, kimutatások készítése)

  • A német leányvállalat vezetőjének támogatása az anyavállalat székhelyéről
  • Szerződések nyilvántartása papír alapon, valamint elektronikusan is

  • Alvállalkozói megrendelők karbantartása és frissítése

  • Egyéb szervezési és adminisztratív feladatok ellátása, elszámolások, készítése szükség szerint

  • GMBH havi zárási adatinak betöltése kontrolling rendszerbe

  • Kimenő és bejövő levelezés kezelése

  • Időpontok egyeztetése és figyelemmel kísérése, határidős feladatok előrejelzése, kezelése

  • Utazásszervezés, repülőjegyek rendelése, szállásfoglalás, programok szervezésében való részvétel

  • Postázás (levelezés nyilvántartás), telefonhívások kezelése, vendégek fogadása

Részben általános asszisztensi feladatok:

  • Névjegykártyák, irodai beléptető kártyákkal kapcsolatos ügyintézés

  • Általános és hivatali ügyintézés

  • Irodai és egyéb eszközök beszerzése, céges cafeteria elemek (BKV bérlet, étkezési jegyek) megrendelése

  • Ügyintézés, kapcsolattartás mobil szolgáltatóval, mobil költségek belső elszámolása

Elvárások:
  • Gazdasági végzettség

  • Német nyelvtudás és társalgási szintű angol nyelvtudás

  • Excel magas szintű ismerete

  • Együttműködő, csapatjátékos, pontos és precíz

  • Önállóan is tud dolgozni

  • Jókedvű, vidám

Juttatások:

Munkaidő:

  • Napi 8 óra

Munkavégzés helye:

  • Budapest XI. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció megjelölésével, és fizetési igényével a megjelölt e-mail címre:

Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség -