www.cvonline.hu

Back Office Munkatárs

  • A hirdetés 386 napja lejárt

Pénzügyi vállalkozás

Back office munkatársat

keres.

Elvárások:

  • felsőfokú pénzügyi/gazdasági végzettség,
  • pénzügyi termékek bonyolításában szerzett tapasztalat,
  • ügyfélkezelésben való jártasság,
  • felügyeleti elvárások ismerete,
  • legalább 3 éves, pénzügyi vállalkozásnál vagy banknál szerzett gyakorlat.

Feladatok:

  • a vezérigazgató szakmai munkájának támogatása.
  • ügyfélszolgálati folyamatok kialakítása, szabályzatok elkészítése,
  • ügyfélszámla kezelés szabályszerűségének biztosítása,
  • panaszok kezelése,

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés, juttatás
  • kellemes munkakörnyezet,
  • új termék bevezetésében való részvétel.

Jelentkezni az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő