www.cvonline.hu

Back office munkatárs

  • A hirdetés 309 napja lejárt

Háttérfeladatok ellátására keresünk

Back office munkatársakat

Budapesten  III. kerületi irodaházba, azonnali kezdéssel.

Amit kínálunk:

  • Munkakezdés azonnal, mentor melletti betanulással a feladatokba.
  • Napi 8 órás tevékenység, bejelentett munkahely, bankszámlára utalással.
  • Számítógép előtti munkavégzés.
  • Irodai tevékenység, kulturált környezetben.
  • Napi 8 óra hétfőtől péntekig 8.00-16.20-ig;

Követelmény:

  • Érettségi
  • Előképzettség nem szükséges.
  • Elkötelezettség

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Juttatás: Bruttó 151.000.- Ft +Cafetéria+13.havi fizetés.

A jelentkezők fényképes önéletrajzát várjuk az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Junior bérszámfejtő és cafeteria tanácsadó

Work Force Kft.

Frissen végeztél és még nincs tapasztalatod? Ná...
Magyarország

Értékesítő IX.kerület

ÉrtékesítőFőbb feladatok, munkák:új ügyfelek te...

HR Projektvezető

Szeretnél kapcsolattartóként dolgozni, emberekk...