www.cvonline.hu

Back office munkatárs Sales területre

Prohuman

Hozzáadva: 2017.08.24.
Hirdetés azonosító: 755705

Feladatok:
  • Key account manager-ek munkájának back office támogatása,
  • flotta-sales adminisztrációs feladatok ellátása, előkészítése,
  • flottapartnerek admin területével kapcsolattartás, konkrét ügyekben proaktív részvétel.
Elvárások:
  • AKTÍV NAPPALIS tanulmányok gazdasági területen,
  • német és / vagy angol nyelv magas szintű ismerete ,
  • haladó szintű Excel ismeretek ,
  • kiemelkedő kommunikációs készségek,
  • proaktív, nyitott hozzá állás minden feladathoz,
  • szorgalom, precizitás ,
  • terhelhetőség.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • Teljes munkaidő,
  • Hosszú távú pozíció, minimum egy év vállalással.
  • Bér:
  • Bruttó 1100 Ft/óra
Kapcsolat:
Fényképes önéletrajzod várjuk a E-mail cím megjelenítése email címre, leveled tárgya legyen SALES-01