www.cvonline.hu
Back Office munkatárs (Referenciaszám: PJ5073)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.12.03.
Jelentkezési határidő: 2016.12.08.
Hirdetés azonosító: 1090459
lejárt

Multinacionális, kiemelkedő karrierlehetőségekkel rendelkező partnercégünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe, határozott időre:

Back office munkatárs (Referenciaszám: PJ5073)

Főbb feladatok:
Számlázási rendszerben történő gyors és pontos adatrögzítés
- Nyomtatási feladatok kezelése

- Partnerek és társosztályok munkájának segítése

- A hiba-, hiányfeltáró riportok feldolgozása csoportvezető segítségével

Elvárások
- Excel felhasználói szintű tudás

- Jó szóbeli és írásbeli kommunikáció

- Gyors és precíz munkavégzés

- Rugalmasság

Amit a cég nyújt

- kiemelkedő projektbérezés és egyéb juttatások

- Budapest-Törökbálint közötti távolság cég által biztosított kényelmes buszokkal

Munkavégzés helye: Törökbálint

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő
Pozíció szintje: munkatárs/beosztott/alkalmazott

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szilágyi Dániel kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre.
Pályázatával kapcsolatban a 06 1/ 392-1222-es telefonszámon érdeklődhet.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.