www.cvonline.hu
Adminisztrátor munkatárs (Referenciaszám: PJ4767)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2017.01.23.
Jelentkezési határidő: 2017.01.25.
Hirdetés azonosító: 1073833
lejárt

Az egyik legnagyobb magyarországi hitelintézet keres új munkatársakat BUDAPESTRE az alábbi munkakörbe:

Betétkezelési ügyintéző

Lehetőséget biztosítunk arra, hogy egy fejlődő, stabil nagyvállalatnál szerezzen pénzügyi tapasztalatot!

Feladatok:

- betétszámlákhoz kapcsolódó kifizetések rögzítése, jóváhagyása,
- beérkező ügyféllevelek ellenőrzése, megválaszolása,
- ügyfélkérelmek és módosítási igények feldolgozása és rögzítése az ügyfélnyilvántartó rendszerben,
- örökösödéses ügyek feldolgozása,
- ajánlatok rögzítése és ellenőrzése,
- hiányzó adatok pótlása.

Elvárások:
- minimum középfokú végzettség,
- legalább felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
- logikus gondolkodásmód, önállóság és döntésképesség.

Amit megbízónk kínál:
- stabil, dinamikusan fejlődő nagyvállalati háttér,
- kihívással teli munkakör és önálló munkavégzés,
- barátságos légkör, összetartó csapat,
- jól megközelíthető - V.kerület,
- versenyképes alapbér + cafetéria,
- vonat/bérlet támogatása Budapest határáig 100%-an,
- karrierlehetőség,
- azonnali kezdés.

Munkavégzés helye: Budapest V. kerület

Foglalkoztatás jellege: határozott idő (+hosszabbítási lehetőség)

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzát csatolva küldje el Pálvölgyi Patrícia kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailben a referenciaszám feltüntetésével (PJ4767) E-mail cím megjelenítése címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.