www.cvonline.hu

Back office munkatárs készletfinanszírozási területre

  • A hirdetés 457 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

Az UniCredit Leasing Hungary Zrt., az UniCredit Bank leányvállalata munkatársat keres az alábbi munkakör betöltésére:

Főbb feladatok

  • ügyletek dokumentumainak feldolgozása, rendszerezése, archiválása;
  • rendszer rögzítési feladatok;
  • törzskönyvkezelés;
  • fedezeti okmányok kezelése, ellenőrzése;
  • számlarögzítés;
  • KHR kezelés (új szerződések rögzítése, módosítások elvégzése, zárások feladása)
  • alapszintű számviteli feladatok ellátása (betanítás alapján)
Követelmények, elvárások
  • Felhasználói szintű MS Office használat
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Megbízható, precíz munkavégzés
Előnyt jelent
  • Felsőfokú végzettség
  • Advise Soft ismerete
  • Angol nyelv ismerete
  • Lízing területen szerzett tapasztalat, finanszírozási folyamat ismerete
  • Fedezeti okmányok kezelésében szerzett tapasztalat
  • KHR ismerete
  • Készletfinanszírozási termékek ismerete
  • Számviteli ismeretek

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, a Jelentkezés gombra kattintva jelentkezhet.