www.cvonline.hu

BACK OFFICE MUNKATÁRS - BUDAPEST

  • A hirdetés 214 napja lejárt

Magyarország legnagyobb takarékszövetkezete a B3 TAKARÉK Szövetkezet
pályázatot hirdet

 BACK OFFICE MUNKATÁRS

munkakörbe

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

  • lakossági és vállalati hitel back office területen ügyfélkapcsolatot nem igénylő háttérmunka végzése (előterjesztés készítés, szerződésírás, folyósítás előtti ellenőrzés, hitel folyósítása, monitoring tevékenység)

Elvárások a pályázóval szemben:

  • középfokú végzettség (érettségi)
  • banki tapasztalat (előny)
  • angol nyelvismeret (előny)
  • precizitás, megbízhatóság
  • önálló munkavégzés
  • monotonitás és stressztűrő képesség
  • számítógépes ismeretek (MS Office)

Munkavégzés helye: Budapest

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű szerződés, heti 40 órában
  • béren kívüli juttatások

Fényképes önéletrajz, motivációs levél, bizonyítvány másolat és bérigény elküldésével az alábbi  e-mail címre. A tárgyba kérjük feltüntetni: „back office asszisztens“

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő