Back Office Koordinátor olasz és angol nyelvtudással [ST-URQI01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.09.18.
Jelentkezési határidő: 2014.06.04.
Hirdetés azonosító: 813334

Focus consulting

Megbízónk

Nemzetközi hátterű ügyfelünk megbízásából keresünk erős olasz és angol nyelvtudással rendelkező munkatársakat.

Feladatok

- a beérkező igények feldolgozása és továbbítása
- a felmerülő igények priorizálása és akciótervek kidolgozása
- a munkatársak információval történő ellátása
- ügyfelekkel történő kapcsolattartás

Elvárások

- erős olasz és angol nyelvtudás
- kiváló kommunikációs és szervezőkészség
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- ügyfélorientált szemléletmód

Előny

- multinacionális környezetben szerzett tapasztalat

Egyéb

Amit megbízónk kínál:

- multinacionális, modern munkakörnyezet
- fiatalos, dinamikus csapat
- versenyképes juttatási csomag
- fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Asszisztencia / Adminisztráció
Régió