www.cvonline.hu

Back Office Gyakornok

  • A hirdetés 426 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 2500 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

Az UniCredit Bank Magyarországon kedvező feltételek mellett kínál átfogó, rugalmas pénzügyi termékeket és szolgáltatásokat magánszemélyeknek, kis- és
középvállalkozásoknak és nagyvállalatoknak egyaránt.

Az UniCredit Bank leányvállalatába, az UniCredit Leasing Hungary Zrt. Back Office területére keresünk gyakornokot, határozott időtartamra,   teljes munkaidőben.

Értékesítés támogató gyakornok

Főbb feladatok

  • a terület napi munkájában való közreműködés
  • lízing háttértevékenységek támogatása
  • adminisztráció, dokumentumkezelés
  • dokumentumok lefűzése, iktatása

Várjuk jelentkezésedet, amennyiben

  • felsőfokú tanulmányaidat folytatod, vagy friss diplomásként szeretnél tapasztalatot szerezni
  • precízen és felelősségteljesen végzed feladataidat
  • proaktív és lelkiismeretes a hozzáállásod

Amit kínálunk

  • maximum 6 hónapos határozott idejű munkavégzés
  • tapasztalatszerzési és fejlődési lehetőség
  • gyakornoki juttatás

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.
Kérjük, jelentkezéskor Mozilla Firefox böngészőt használjon Karrieroldalunk eléréséhez.

Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő