www.cvonline.hu
Back Office gyakornok (Referenciaszám: PJ5027)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.12.14.
Jelentkezési határidő: 2016.12.17.
Hirdetés azonosító: 1086889
lejárt

Budapesti, multinacionális partnerünk megbízásából keresünk diákot a II. kerületbe a következő pozícióba:
Back Office gyakornok

Feladatok:
- Panaszkezelés támogatása, válaszlevelek megírása
- Igazolások kiállítása
- Statisztikák és riportok készítése
- Bejövő és kimenő posta kezelése, iktatása
- Iratok rendezése, másolása, adatok rögzítése
- Kapcsolattartás ügyfelekkel telefonon

Elvárások:
- Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Tanulmányok folytatása jogi területen
- Heti 20 óra vállalása hétköznapokon
- Felhasználói szintű számítógépes ismeret
- Kiváló kommunikációs képesség
- Gyors, precíz, pontos munkavégzés

Amit partnerünk kínál:
- Motiváló munkahelyi légkör
- Dinamikus multinacionális munkakörnyezet
- Lehetőség a szakmai fejlődésre

Kérjük, önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.