www.cvonline.hu

Back Office Asszisztens

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.08.24.
Jelentkezési határidő: 2015.04.25.

Pozíció leírása / Job description

A Randstad Hungary a világ egyik legnagyobb munkaerő-közvetítő és kölcsönző vállalata, a Randstad csoport tagja, mely 55 éves múltra tekint vissza és 39 országban van jelen szolgáltatásaival. Alapvető jellemzőnk a szakmai hozzáértés és minőségi HR megoldások, valamint a nyitottság és az innováció.

Budapesti irodánkba keresünk új munkatársat back office asszisztens pozícióban.

Feladatok:

Munkaügyi adminisztráció, releváns dokumentumok előkészítése és iktatása
- Munkaszerződésekkel és jelenléti ívekkel kapcsolatos ügyintézés
- HR asszisztencia; Staffing Coordinator és HR manager munkájának támogatása
- Kölcsönzött munkavállalókkal való kapcsolattartás
- Kölcsönzött munkavállalók juttatásainak nyomon követése
- Adatok pontos rögzítése, nyilvántartása
- Egyéb ad-hoc „back office”-t érintő szervezési, illetve adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

- Középfokú végzettség
- Középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban
- Teljes munkaidős rendelkezésre állás
- Egy-két éves szakmai tapasztalat vállalati környezetben

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatási csomag
- Fejlődési lehetőség
- Multinacionális, biztos háttér
- Fiatalos, lendületes, nagyszerű csapat
- Szép és igényes munkakörnyezet

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, Humán erőforrás
Régió Budapest
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő