www.cvonline.hu

Back office asszisztens

  • A hirdetés 1103 napja lejárt

Copy General

 A Copy General Európában először Magyarországon nyitotta meg első üzletét, 1991-ben. A magyarországi Copy General Zrt, jelenleg 5 üzletet működtet. Mára a legnagyobb digitális nyomtatással, fénymásolással, valamint teljes körű nyomdai szolgáltatással foglalkozó üzletlánccá vált, így stabil piaci helyzetet tudhat magáénak. Cégünk jelenleg

munkakörbe munkatársat keres.

Fő feladatok:

  • A központi iroda munkafolyamatainak támogatása
  • Adatösszegzések, jelentések, beszámolók, statisztikák készítése
  • Számlázás, vevői kapcsolattartás, kintlévőség kezelés
  • Üzleti levelezés (angol nyelven is)
  • Angol nyelvű kommunikáció, belső anyagok fordítása
  • Tárgyalások, megbeszélések, rendezvények előkészítése, megszervezése
  • Ügyfelek, látogatók fogadása, kiszolgálása
  • Posta, telefon, fax és e-mailek kezelése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Pénzügyi irányú érdeklődés, beállítottság
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Megbízható, lelkiismeretes, önálló, precíz munkavégzés
  • Dinamikus, talpraesett, alkalmazkodó személyiség
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • Jó tervező, szervező és kommunikációs készség

Előny:

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt
  • Pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • Navision vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Magas szintű MS Office ismeretek

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Biztos, hosszú távú álláslehetőség

A fényképes (magyar és angol nyelvű) önéletrajzokat bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címre küldje.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő