www.cvonline.hu

Back Office Asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.11.03.
Hirdetés azonosító: 1205850

Dolgozz rugalmassan suli mellett!

Hazai meghatározó távközlési vállatnak keresünk Back Office munkára diákokat! Hosszú távú munkalehetőséget biztosít számodra, görgess lejebb a részletekért!

Feladatok:

  • A Magyar Telekom behajtási folyamataihoz tartozó manuális listák feldolgozása

  • Panaszok rögzítése

  • Háttérrendszerekben történő adminisztrálás

  • Ügyfelekkel történő adategyeztetés

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony

  • Precíz, pontos munkavégzés

  • Heti 20 óra vállalása

Munkaidő

H-P, 8.00-20.00, Szombaton 8.00-16.00 között rugalmas beosztásban

Amit nyújtunk

  • Bruttó 900 -1200 Ft/óra (900 Ft alapbér + 300 Ft a ledolgozott órák és a teljesítmény alapján)

  • Bónusz, jutalék (az alapbér 10-15%-a)

  • Kedvezményes előfizetési csomag, mobil adatforgalommal

  • Mentor segíti szakmai fejlődésed, az elméleti tudásodat a gyakorlatban is fejlesztheted

  • Igényes munkakörnyezet

  • Izgalmas szektorban, az infokommunikáció világában dolgozhatsz

  • Fiatalos légkör

A munkavállalás minden adminisztrációs lépésében segítségedre leszünk és a betanulás időszakában is támogatunk. Jelentkezésedet elküldheted a E-mail cím megjelenítése címre, vagy hozz létre diákprofilt egy perc alatt és jelentkezz egy kattintással az állásajánlat oldalán. Regisztrált jelentkezők előnyt élveznek a kiválasztási folyamatban és rendszeres tájékoztatást kapnak a további lehetőségekről.