www.cvonline.hu

Back-Office Asszisztens

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.17.
Jelentkezési határidő: 2016.04.02.
Hirdetés azonosító: 1026136

Budapesti központi fekvésű partnerünk irodájába keresünk Back-Office Asszisztens munkatársat 2016 áprilisától. Munkád során az irodai feladatok, tanácsadók, valamint a back-office tevékenységek gördülékeny működését kell biztosítanod. Számítunk a megbízható, precíz munkádra és várunk a csapatunkba! :)

Feladatok:

- az iroda életét érintő szervezési és ütemezési feladatok (10 fő) adatbevitel
- ügyfelek fogadásával összefüggésbe hozható feladatok
- adatrögzítés a pénzügyi vezetői munkájának adminisztratív támogatása ügyfelekkel való kapcsolattartás (adminisztratív jellegű kérdésekben)
- belső rendszerek (nyilvántartások, CRM) vezetése és naprakészen tartása
- tanácsadók munkájának technikai támogatása (tréningek előkészítése, utazásfoglalás, stb.)
- készletnyilvántartás és beszerzés (fogyóeszközök, irodai eszközök)
- adminisztratív kapcsolattartás a cégcsoport többi országával
- postázási feladatok

Elvárások:

- szükséges a precíz munkavégzés és monotónia tűrés
- középszintű angol nyelvtudás
- heti 40 órás munkavégzés

Amit kínálunk:

- pszichológusokból álló, támogató csapatunk
- nyitott és versengéstől mentes légkör
- nemzetközi háttér
- munkapszichológiába való betekintés lehetősége

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján