www.cvonline.hu

Back Office - Adminisztratív munkatárs

Régió:

Békés
Békés

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.06.27.
Hirdetés azonosító: 917276
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Jelenleg egy békéscsabai telephellyel rendelkező partnerünk részére keresünk munkatársat Adminisztratív munkatárs pozícióba az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Tréninget követően adminisztratív feladatok ellátása
  • Iktatás, postázás
  • Levelezés ügyfelekkel
  • A fentiekhez kapcsolódó egyéb feladatok ellátása

Elvárások:

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Precizitás
  • Monotonitástűrő képesség

Előnyt jelent:

  • Pénzügy szakos végzettség vagy folyamatban lévő tanulmány
  • Nappali tagozatos, aktív hallgatói jogviszony megléte

Amit kínálunk:

  • Igényes, multinacionális munkakörnyezet
  • Szakmai tapasztalatszerzés

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal, Link megjelenítéset követően a honlapon keresztül várjuk!