www.cvonline.hu

Back office adminisztrációs gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.18.
Hirdetés azonosító: 837465
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is.

Élj a lehetőséggel!

Jelenleg egy XI. kerületi partnercégünk részére keresünk munkavállalót irodaházukba, back office adminisztrációs gyakornok pozícióra.

Feladatok:

  • KSH statisztikák és egyéb jelentések készítése
  • Cafeteria táblázat kezelése
  • Erzsébet utalvány és SZÉP kártya rendelés
  • Számla nyomtatás és postázás
  • Rendszeres és ad hoc excel táblázatok kitöltése
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos jogviszony
  • a munka hosszútávon történő vállalása
  • 18. életév betöltése
  • középfokú angol nyelvtudás

Munkaidő: H-P heti 3-4 nap vállalása, 25-30 órában,  08:00-17:00-ig

Amit kínálunk

  • bruttó 660 Ft/óra
  • hosszútávú munkalehetőség
  • rugalmas munkaidő

Amennyiben szeretnéd vállalni a fenti munkát, jelentkezz rá Link megjelenítéset követően a honlapunkon keresztül.