www.cvonline.hu

Back-end tesztelő

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.03.01.
Hirdetés azonosító: 978574
lejárt

Megye:    Budapest

A pozíció leírása:    Back-end alkalmazások tesztelése

Feladatkör, felelősségek:    Back-end alkalmazások kézi és automatizált tesztelése,

Back-end tesztelői stílus felépítése (tesztelési folyamatok, eszközök)

Technikai dokumentációk értelmezése alapján tesztesetek írása, végrehajtása

Hibák rögzítése, bejelentett hibák validálása

Tesztjegyzőkönyv készítése

Üzemeltetői dokumentáció készítése

Szoros együttműködés a fejlesztő csapattal

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   • 2-3 éves szerver oldali (.NET, JAVA) fejlesztői tapasztalat

• Refactoring ismeretek és tapasztalat

• manuális és regressziós tesztek

• funkcionális és operatív tesztelési fókusz

• funkciók (kliens, szerver)

• logikai architektúra

• performancia

• megbízhatóság

• security

• üzemeltethetőség

• TDD • IntelliTest ismeret

• integrációs tesztelés

Nyelvtudás:    Szakmai angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:    Megbízónk magyar tulajdonú, dinamikusan fejlődő vállalat, fő profilja a prémium média streaming megoldások tervezése, fejlesztése és üzemeltetése.

Egyéb:    Amit megbízónk kínál:

• Vonzó kereseti lehetőség egy dinamikusan fejlődő fiatalos modern környezetben,

• Saját ötletek kifejezett támogatása,

• A munkavégzés csapatban, scrum alapon történik.

Kategória
IT / Informatika
Régió