www.cvonline.hu

Back-end fejlesztő

  • A hirdetés tegnap lejárt

A hazai piacon széleskörű ügyfélkörrel rendelkező szoftverfejlesztő vállalkozás részére keresünk munkatársat budapesti munkavégzésre az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • REST API fejlesztés ASP.NET Web API-val.

  • Komplex business domain megértése és fejlesztése.

  • 3rd-party komponensek / API-k integrálása.

  • Éles incidensek kezelése és javítása.

Elvárások:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat.

  • NET (intranet és/vagy internet) és .NET fejlesztési tapasztalat.

  • REST API fejlesztésében szerzett tapasztalat.

  • SQL és NoSQL (Redis, MongoDB, RavenDB, Cassandra) programozásában szerzett tapasztalat.

  • Komplex, elosztott rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat.

  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.

  • Jó kommunikációs képesség.

  • Proaktív szemlélet.

Előny:

  • Git és Powershell ismeret.

Amit ajánlunk:

  • Változatos projektek különböző üzleti profilokon.

  • Motivált, magasan kvalifikált kollégák, akik segítik szakmai fejlődésed.

  • Változatos projektek különböző üzleti profilú partnereknél.

  • Ingyenes MCP képzéseken és vizsgákon való részvétel.

  • Aktív cégen belüli közösségi élet.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, küldd el magyar és/vagy angol nyelvű fényképes önéletrajzod a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015.

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Helyek
Kategória -