www.cvonline.hu

Back-end fejlesztő

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.12.06.
Hirdetés azonosító: 1085070
lejárt

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Back-end fejlesztőket keresünk budapesti szoftverfejlesztő vállalkozáshoz.

Feladatkör, felelősségek:

•- REST API fejlesztés ASP.NET Web API • val.

•- Komplex business domain megértése és fejlesztése.

•- 3rd-party komponensek / API • k integrálása.

•- Éles incidensek kezelése és javítása.

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

•- 3-5 év szakmai tapasztalat.

•- ASP.NET (intranet és/vagy internet) és .NET fejlesztési tapasztalat.

•- REST API fejlesztésében szerzett tapasztalat.

•- SQL és NoSQL (Redis, MongoDB, RavenDB, Cassandra) programozásában szerzett tapasztalat.

•- Komplex, elosztott rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat.

•- Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.

•- Jó kommunikációs képesség.

•- Proaktív szemlélet.

Előnyök:

•- Git és Powershell tapasztalat.

Nyelvtudás:

Angol nyelvtudás előny

A megbízó cég profilja:

Megbízónk egy 10 éve alapított magyar tulajdonú szoftverfejlesztő vállalkozás, amely hazai és nemzetközi ügyfeleik számára egyedi üzleti alkalmazásokat fejleszt, kiegészülve portálépítési, üzleti intelligencia és adattárház, továbbá professzionális tesztelési szolgáltatásokkal.

Amit biztosítunk:

•Változatos projektek

•Friss technológiák

•Szakmai kihívások

•Gyors fejlődés

•MCPD vizsgák

•Cégen belüli közösségi élet

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Kategória
IT / Informatika
Régió