www.cvonline.hu

Back-end fejlesztő

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2016.12.05.
Hirdetés azonosító: 1085070

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Back-end fejlesztőket (.NET, C#) keresünk budapesti szoftverfejlesztő vállalkozáshoz.

Feladatkör, felelősségek:

• C# .NET alkalmazások fejlesztése

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

• 3-5 év szakmai tapasztalat

• Tapasztalat az alábbi technológiákban:

° .NET

° ASP.NET (intranet/internet)

° C#

° REST API

° SQL

• NoSQL (Redis, MongoDB, RavenDB, Cassandra) ismerete

• Komplex business domainben szerzett fejlesztői tapasztalat

• Jó kommunikációs készség

Előny:

• git tapasztalat

• Powershell tapasztalat

Nyelvtudás:

Angol nyelvtudás előny

A megbízó cég profilja:

Megbízónk egy 10 éve alapított magyar tulajdonú szoftverfejlesztő vállalkozás, amely hazai és nemzetközi ügyfeleik számára egyedi üzleti alkalmazásokat fejleszt, kiegészülve portálépítési, üzleti intelligencia és adattárház, továbbá professzionális tesztelési szolgáltatásokkal.

Amit biztosítunk:

•Változatos projektek

•Friss technológiák

•Szakmai kihívások

•Gyors fejlődés

•MCPD vizsgák

•Cégen belüli közösségi élet

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Kategória
IT / Informatika
Régió