www.cvonline.hu

BACK-END DEVELOPER

  • Company_icon Vatera
  • Location_icon VII. kerület, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés holnap lejár

A Vatera.hu oldal 2000-ben kezdte meg működését azzal a céllal, hogy az eladók és a vevők egymásra találását segítse. Az online piacteret néhány hazai egyetemista alapította, elkötelezve magukat annak, hogy hazánkban egy új kereskedelmi platformot létrehozva bárki számára lehetővé tegyék az interneten keresztül történő kereskedést. Míg az oldal indulásának első évében csupán 701 felhasználót regisztrált az oldal, ma már közel 2,7 milliós felhasználói táborának köszönhetően óriási potenciális vevőkör elérésére nyújt lehetőséget. Ennek köszönhetően havonta 350.000 termék talál új gazdára a piactéren, ami percenként több, mint 10 sikeres vásárlást jelent.

Az új munkatárs feladatai lesznek:

  • Oldalaink backend fejlesztése PHP nyelven, amihez szükséged lesz némi rutinra az SQL világában
  • Jelenleg is működő oldalaink kiegészítése új funkciókkal
  • Felmerülő hibák javítása, kódfrissítés, régi funkciók felújítása
  • Új megoldások bevezetése, akár Symfony használatával
  • Némi frontend fejlesztés, ugyan nem olyan sok mint backend téren, de azért időnként dolgozni kell HTML, CSS és JavaScript kódokkal
  • Mindezt persze olyan modern keretrendszerekben, mint a Bootstrap vagy jQuery

Elvárások az ideális jelölttel szemben:

  • Gyakorlottság PHP nyelvben, ha lehet OOP megközelítéssel, nem baj ha még nem túl sok ideje használod, de akkor tanulj gyorsan
  • Jártasság HTML, Javascript, vagy SQL területeken
  • Elkötelezettség a tiszta és olvasható kód előállítása iránt
  • A pontosság és a minőség egyensúlyban tartása, akár szoros határidők esetén is
  • Talpraesettség, abban az esetben, ha valamit nem tudsz fejből, akkor angolul írt segítségekkel boldogulj a neten
  • Csapatszellem és proaktivitás - ha van egy jó ötleted, ne félj megosztani másokkal

További előnyt jelent:

  • Symfony fejlesztésben szerzett jártasság
  • Verziókezelők használatának ismerete (svn, git)
  • Mobilapp fejlesztéssel kapcsolatos tapasztalat

Munkavégzés helye: Budapest, VII. kerület

Helyek VII. kerület
Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol