www.cvonline.hu

Babysitter

  • A hirdetés 341 napja lejárt

Babysitter

Németországba, egy magyar családhoz, kisgyerek mellé nagy tapasztalattal bíró segítséget keresünk!

Elvárás:

  • Minimum 3-5 éves tapasztalat

Előny, de nem feltétel:

  • Alap német nyelvtudás
  • Dadusként, gondozónőként, óvónőként szerzett tapasztalat

A munka betöltéséhez legfontosabb a sok éves tapasztalat és a gyerekekhez való hozzáértés.

Várjuk jelentkezését és referenciáit az alábbi e-mail címre.

Egyéb hasonló állások Önnek
Műszakvezető

Plastweld Kft.

Veresegyházi műanyag fröccsöntéssel foglalkozó ...
Veresegyház, Budapest

Targoncaszerelő (Csongrád megye)

Linde Magyarország Anyagmozgatási Kft

Mobil szerviztechnikusi feladatok ellátásához k...
Csongrád, Szentes, Kiskunfélegyháza

Központi raktári áruellenőr - Győr (Referenciaszám: OE-1919)

Man at Work Kft.

Feladatok: Készletellenőrzés: raktári anyagok...
Győr