www.cvonline.hu

BA manager koordinátor

  • A hirdetés 488 napja lejárt

A National Instruments debreceni telephelyére keres BA manager koordinátor munkakörbe munkatársat, akinek feladata a Global Business Analyst & Solutions csoport adminisztratív jellegű támogatása lesz.

Feladatok

• A Global Business Analyst & Solutions vezető asszisztensi támogatása
• Elemzések, kimutatások, prezentációk készítése
• Megbeszélések, konferenciahívások előkészítése és szervezése
• Belső és külső tréningek szervezése, logisztikai feladatok elvégzése (szerződések, teremfoglalás, felszerelés biztosítása, beosztások elkészítése, stb.)
• A  csapat munkáját támogató események szervezése, koordinálása
• Feladatok státuszának monitorozása, határidők figyelése
• Költségelszámolások készítése, eseti beszerzések lebonyolítása
• Toborzáshoz kapcsolód feladatok

• Tárgyalóképes angol nyelvtudás
• Minimum középfokú végzettség
• MS Office széleskörű ismerete
• Jó szervező- és végrehajtási készség
• Megbízható, önálló, felelősségteljes, minőségi munkavégzés bizalmas információk kezelése mellett is

Előnyt jelent

• Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

• Vonzó juttatási csomag
• Angol nyelv napi szintű használata
• Dinamikus, összetartó csapat
• Ingyenes sportolási lehetőség az NI területén
• Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
• Stabil munkahely