www.cvonline.hu

B2P team assitant intern

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.24.
Hirdetés azonosító: 1021883
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal nemzetközileg elismert partnerünk keres B2P team assitant intern munkatársat!

Feladatok:

  • Work closely with the executive assistant  liaise with team leaders and senior management
  • Perform complex diary management - arranging internal and external meetings
  • Manage meetings
  • Manage regular staff communications (meetings/calls) –weekly/monthly
  • Prepare PowerPoint presentations and reports
  • Update organizational charts

Elvárások:

  • Current enrollment in a Hungarian College/University at least for 1 more year.
  • Proficiency in Office
  • Effective time management and organizational skills; able to balance multiple priorities
  • Excellent language skills in Hungarian and in English (both oral and written)
  • min. 5-6 hour/day

Amit kínálunk

  • Bruttó 920 Ft/óra diákbér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Multinacionális vállalatnál történő tapasztalatszerzés

Ha pozíciónk felkeltette érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet a honlapunkon a Link megjelenítése követően.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!