www.cvonline.hu

B2P Számviteli elemző

  • Company_icon Starjobs Magyarország
  • Location_icon Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 12 napja lett aktiválva

munkatársat keresünk nemzetközi partnerünk számára, budapesti munkavégzéssel - hosszú távú munkára

Nemzetközi pénzügyi szolgáltatást nyújtó szervezet alkalmaz B2P vállalti szabvány szerinti folyamatok működtetésére pénzügyi szakértőt

Feladatok:
  • Számlák feldolgozása, ellenőrzése, esetleges javítások elvégzése
  • Számlákkal és kifizetésekkel kapcsolatos napi ügyek vitele, kapcsolattartás és szükséges intézkedések megtétele a külső és belső partnerek felé
  • Vállaltirányítási rendszeren belüli kifizetések felülvizsgálata, kifizetése
  • Normál és sürgős kifizetések felügyelete, nyomon követése
  • Felelős a B2P folyamat szerinti számlák kezeléséért: felülvizsgálatok, előkészítések és jóváhagyások
  • Nyitott tételek, kintlévőségek kezelése, elszámolása, kommunikáció a szervezeten belül és kívül
  • Folyamatok javítása, részvétel pénzügyi, minőségirányítási projektekben
  • Részvétel fejlesztési/változáskezelési feladatok végrehajtásában, dokumentációs támogatás (pl. DTP)
  • Támogatás különböző teljesítménymutatók kialakításában, követésében és elemzésekben
Elvárások:
  • Angol és német munkanyelven történő magabiztos kommunikáció szóban és írásban
  • Biztos tudás speciális beszerzési folyamatok (P2P) kezelésében
  • Összetett feladatok áttekintése, gyakorlat problémás helyzetek kezelésében
  • Rugalmasság, képesség a csapatmunkára akár rövid határidős munkáknál is
  • Kiváló kommunikációs képesség, ügyfélkezelési gyakorlat
  • Előírt megfelelőségi és kontroller gondolkodásmód
  • Alaposság, a részletekre való koncentrációs készség
  • IT ismeretek, pl. magas szintű Excel, Outlook
  • Vállaltirányítási rendszer ismerete (pl. SAP/Oracle)
Juttatások:
  • Versenyképes jövedelem
  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Biztos, bejelentett munka kiegészítő juttatásokkal
  • Könnyen megközelíthető munkahely
  • Jó terep a meglévő tudás új környezetben történő alkalmazására

További európai nyelv ismerete előnyt jelent

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, az E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a hirdetésben megjelölt munkakör és a fizetési igény megjelölésével!

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016