www.cvonline.hu

B2B Szolgáltatás Értékesítő

  • A hirdetés 97 napja lejárt

B2B értékesítésben tapasztalt, kiváló kommunikációs képességgel rendelkező kollégákat keresünk saját csapatunkba HR szolgáltatásaink értékesítésére

pozícióba

A leendő munkatárs feladatai:

  • Üzletfejlesztés, a cég teljes portfóliójának értékesítése, új üzleti lehetőségek megkeresése régiónként
  • Találkozók, cégprezentációk szervezése, üzleti tárgyalásokon való személyes részvétel
  • Árajánlatok, szerződések elkészítése, nyomonkövetése
  • Tendereken és pályázatokon való részvétel,
  • Rendezvényeken, kiállításokon való aktív jelenlét,
  • Versenytársak figyelése, projektek felderítése, piaci információk gyűjtése
  • Szoros együttműködés a régitó irányító Szolgáltatási Vezetővel
  • Rendszeres riportálás a felsővezetés felé

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Üzletfejlesztésben, B2B értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Nagy előny a HR szolgáltatásban szerzett tapasztalat és mozgósítható kapcsolati tőke HR vezetők, első számú vezetők körében
  • Minimum középfokú végzettség
  • Kommunikációképes aktív angol nyelvtudás, felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Ambiciózus, profit- és ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Erős értékesítési attitűd, teljesítmény-orientáltság,
  • Kiváló kommunikációs-, tárgyalási- és problémamegoldó képesség,
  • Utazási hajlandóság - "B" kategóriás jogosítvány (vezetési gyakorlat)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Céges autó, laptop, telefon
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Béren kívüli juttatások

Régiók: Dél-Kelet Magyarország, Észak-Kelet Magyarország

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.