www.cvonline.hu

B2B SOHO Channel Szakértő

A telekommunikációs szektorban, egy állandóan változó iparágban dolgozunk, ezért nap mint nap újabb és újabb izgalmas kihívásokkal szembesülünk. Díjazzuk azokat az ötleteket és törekvéseket, amelyek segítenek bennünket a legjobbá válni. Meghatározó piaci szerepünk és eredményeink is igazolják, hogy sikeres csapat vagyunk. Akit keresünk:

Ahogyan leendő munkatársunkat elképzeljük:

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezik (gazdasági vagy marketing)
  • Értékesítés és/vagy marketing területen minimum 5 éves tapasztalata van
  • Középfokú angol nyelvtudással rendelkezik mind szóban mind írásban
  • Kiválóan kommunikál
  • Határozott és eredményorientált
  • B kategóriás jogosítványa van

Feladatok, amelyeket rábíznánk:

  • Elemzi a SOHO értékesítési célszámokat és az értékesítési eredményeket folyamatosan nyomon követi
  • Biztosítja a megfelelő körülményeket a SOHO célszámok eléréséhez a lakossági csatorna számára
  • Közreműködik a lakossági SOHO csatornák ösztönző rendszerének kialakításában és fenntartásában
  • Kampányok indításhoz kapcsolódó feladatokat lát el, biztosítja az információáramlást, koordinálja és utóköveti a kampány megvalósítását
  • Együttműködik a Területi értékesítési vezetőkkel
  • Engedélyezteti az egyéni árakat és ajánlatokat
  • Támogatja a SOHO szakértőket a lakossági csatornákban
  • Kapcsolatot tart a társosztályokkal, (marketing, értékesítés támogatás)
  • A pozíció időszakos belföldi utazással jár

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • Vezetői tapasztalat
  • Telekommunikációban szerzett tapasztalat

Állás adatai:

Állás azonosító:2005
Pozíció pontos megnevezés:B2B SOHO Channel Szakértő
Munkavégzés helye:Budapest
Szakterület:Üzleti értékesítés
Szerződés típusa:Határozatlan idejű
Napi munkaidő:Teljes munkaidőben
Jelentkezési határidő:2017.12.21.

UPC logó

A magyar nyelvű fényképes önéletrajzot és motivációs levelet
tartalmazó pályázatokat a UPC Karrieroldalon várjuk.