www.cvonline.hu

B2B Sales Manager

Régió: Pest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.03.25.
Hirdetés azonosító: 1099892
lejárt

Megye:

Pest megye

A pozíció leírása:

Megbízónk egy magyar tulajdonban lévő, dinamikusan fejlődő vállalat külföldi értékesítési portfólió bővítéséhez új csapattársat keres.

Feladatkör, felelősségek:

Feladatok:

• Új potenciális partnerek keresése, üzleti lehetőségek feltérképezése (főként export piacokon)

• Árajánlatok, szerződések elkészítése

• Projektek nyomon követése, folyamatos kapcsolattartás gyártással/ügyféllel

• Piaci folyamatok, versenytársak figyelése

• Önálló stratégiaépítés, javaslattétel a vezetőség számára

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

Elvárások:

• Tárgyalóképes angol nyelvtudás

• B2B értékesítésben szerzett minimum 2 év tapasztalat (iparágban illetve FMCG/Horeca területen szerzett tapasztalat előnyt jelent)

• Műszaki érzék, látásmód

• B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat

• Motivált, proaktív személyiség

• Megbízhatóság, prójekt szemlélet

• Vezetői ambíciók (előrelépés lehetősége)

Nyelvtudás:

Tárgyalóképes angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:

Megbízónk versenyképes és innovatív megoldásokat kínál, kezdve a grafikai tervezéstől az egyedi eszközök fejlesztésén keresztül a szakszerű kivitelezésig. Nemzetközi ügyfeleik körében olyan multinacionális cégek, telekommunikációs vállalatok, kozmetikai láncok találhatóak, akik az eladáshelyi (POS) reklámanyagok széleskörű felhasználói.

Amit megbízónk kínál:

• Versenyképes alapbér és teljesítmény arányos, kiemelkedő bónuszrendszer

• Céges mobiltelefon, laptop

• Vállalati gépjármű

• Home office lehetőség (próbaidő után)

• Külföldi utazási lehetőségek

• Szakmai rendezvények, továbbképzések

Munkavégzés helye: Pest megye (Budapesttől 20km-re)

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.