www.cvonline.hu

B2B Marketing&Product Manager

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2015.01.06.
Hirdetés azonosító: 865634

Pozíció leírása / Job description

Tradícionális értékeket őrző Megbízónk számára, kiemelkedő szakmai elhivatottságot képviselő szakembert keresünk, az alábbi pozícióba

B2B Marketing & Product Manager

Feladatok:

- rövid és középtávú marketingtervek (termék- és projekttervek) elkészítése
- marketing budget tervezése és nyomon követése
- termékfejlesztésben való aktív részvétel
- promóciók, receptúrák, akciók kidolgozása
- akciók és marketing aktivitások értékelése

Elvárások:

- felsőfokú gazdasági végzettség (marketing, kommunikáció)
- legalább 3-éves tapasztalat márkamenedzsment területen (FMCG)
- tárgyalóképes angol és vagy német nyelvtudás
- erős csapatjátékos jellem

Amit kínálunk:

- hosszú távú szakmai perspektíva
- versenyképes juttatások

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a