www.cvonline.hu
B2B logisztikai ügyintéző
Trenkwalder Kft
Régió: Pest
Hozzáadva: 2017.11.24.
Jelentkezési határidő: 2017.11.25.
Hirdetés azonosító: 1228069

Multinacionális partnerünk megbízásából keresünk munkatársakat hosszú távra az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Vállalati ügyfelek megrendeléseinek kezelése, egyeztetése;
  • A megrendelések összekészítése;
  • Bejövő hívások fogadása;
  • Megrendelések utánkövetése;
  • Egyeztetés társosztályokkal.

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség (érettségi);
  • Hasonló munkakörben vagy ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat előnyt jelent;
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban;
  • Microsoft Office programok kezelésében szerzett gyakorlat.

Amit nyújtunk:

  • Bérezés: bruttó 200.000 Ft + 11.000 Ft cafeteria;
  • Stabil vállalati háttér;
  • Hosszú távú munkalehetőség;
  • Kíváló munkakörülmények;
  • Bejárás vállalati buszokkal biztosított Budapestről.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.