www.cvonline.hu

B2B követeléskezelő

  • A hirdetés 868 napja lejárt

DUEL Informatikai és Követeléskezelő Kft

Jól teljesítő, dolgozni akaró B2B területen tapasztalt vezető követeléskezelő munkatársat keres Budapesten 12 éve működő cégcsoportunk tagja. Cégünknél megkapja az elismeréseket, ha munkájával hozzájárul a vállalat sikeréhez.

A munkakör feladataihoz tartozik:

  • megbízóinkkal való személyes, telefonos és írásbeli kapcsolattartás
  • megbízások bővítése, új üzleti kapcsolatok teremtése
  • cégcsoportunk képviselete üzleti rendezvényeken
  • beszedésről elszámolások, kimutatások készítése
  • riportok készítése a megbízóink és a vállalati management részére
  • reklamációk, eseti kérések ügyintézése
  • az Önre bízott egyedi ügyletek irányítása
  • követelések jogi úton való érvényesítésében aktív közreműködés

A pozíció betöltéséhez szükséges:

  • jogi végzettség
  • magabiztos számítógép felhasználói ismeretek
  • átlagosnál erősebb Word, Excel ismeretek
  • kellő kitartás, határozottság
  • megbízhatóság, kiváló kommunikációs készség
  • szorgalom és gyors, célirányos munkavégzés
  • terhelhetőség
  • önálló munkavégzés

A jelentkezésnél előnyt jelent:

  • céginformációs, követeléskezelés, faktoring, lízing területeken értékesítési tapasztalat
  • pénzügyi, számviteli végzettség (vagy folyamatban lévő tanulmányok)

Amit ajánlunk:

  • egy olyan munkahely, ahol kamatoztathatja eddigi tapasztalatait, kapcsolatait
  • versenyképes jövedelem
  • kellemes légkör, jó munkakörnyezet

Ha szeretne egy új kihívásokkal teli munkát, igényli az önállóságot és nem riad vissza a sok munkától, akkor ez a hirdetés Önnek szól! Jelentkezzen a fizetési igényt tartalmazó fényképes önéletrajz megküldésével az alábbi email címre!

Jelentkezési határidő: 2015. január 10.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Jog / Jogi tanácsadás
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő