Nemzetközi ipari megbízónk magyarországi leányvállalata számára keresünk munkatársat

B2B ipari ÜZLETKÖTŐ

(HF 10-7280)

munkakörbe.

Feladat

  • Új ügyfelek felkutatása hideghívások segítségével,
  • Meglévő ügyfélkörrel történő kapcsolattartás,
  • A partnerek rendszeres személyes látogatása, üzleti tárgyalások bonyolítása a régióban,
  • Jelentések, beszámolók készítése a vezetők részére.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség,
  • Angol nyelvtudás,
  • B2B ipari értékesítésben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Biztos háttér, hosszú távú bejelentett munkalehetőség,
  • Kiemelkedő jövedelem (magas alapfizetés+jutalék),
  • Prémium kategóriás céges autó magánhasználatra is, mobiltelefon.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Észak-kelet Magyarország (Borsod-Abaúj-Zemplén, Hajdú-Bihar, Szabolcs-Szatmár-Bereg, esetleg Heves megye),
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük magyar nyelvű fényképes önéletrajzát küldje a „HF 10-7280” referenciaszám feltüntetésével
az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

     Link megjelenítése