www.cvonline.hu

B2B értékesítési munkatárs

A telekommunikációs szektorban, egy állandóan változó iparágban dolgozunk, ezért nap mint nap újabb és újabb izgalmas kihívásokkal szembesülünk. Díjazzuk azokat az ötleteket és törekvéseket, amelyek segítenek bennünket a legjobbá válni. Meghatározó piaci szerepünk és eredményeink is igazolják, hogy sikeres csapat vagyunk. Akit keresünk:

Ahogyan leendő munkatársunkat elképzeljük:

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezik
  • Szolgáltatási szektorban szerzett legalább 2-3 éves értékesítési tapasztalattal bír
  • Erős hunting sales vénával rendelkezik, ezen a területen már gyakorlatot is szerzett
  • Nem áll tőle távol a hideghívások indítása
  • Eredményorientált szemléletű
  • Magas szintű a koordinációs és a problémamegoldó készsége
  • Kiemelkedő kommunikációs és együttműködési készség jellemzi
  • Proaktív, energikus személyiség
  • Szeret és tud csapatban dolgozni, ugyanakkor képes az önálló munkavégzésre is
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek birtokában van (MS Office)

Amit nyújtunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • kellemes munkahelyi környezet
  • szakmai fejlődési lehetőség korunk egyik legizgalmasabb, legdinamikusabban fejlődő piacán,
  • kiváló csapat
  • tréningek és továbbképzések
  • ideális körülmények a felelősségteljes, önálló munkavégzéshez

Feladatok, amelyeket rábíznánk:

  • Előre meghatározott heti szintű új ügyféllátogatások, havi szintű szerződéskötések teljesítése
  • A meglévő ügyfelek és bevételek megtartása, az értékesített szolgáltatásportfolió bővítése a meglévő ügyfeleknél
  • Megtérülési kalkulációk, üzleti ajánlatok elkészítése
  • Szerződések előkészítése az ügyfél igényei, illetve a hatályos belső szabályzatok és törvényi előírások betartásával
  • Prezentációk készítése és tartása ügyfelek számára
  • Az értékesítési- és ügyféladatbázisok karbantartása, riportok készítése
  • Részvétel az értékesítési akciók előkészítésében, lebonyolításában, értékelésében

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • Telekommunikációs szektorban szerzett tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudá

UPC logó

A magyar nyelvű fényképes önéletrajzot és motivációs levelet tartalmazó pályázatokat a UPC Karrieroldalon várjuk.