www.cvonline.hu

B2B Brand Manager

  • A hirdetés 583 napja lejárt

A Russmedia cégcsoport széles termékskálával rendelkezik mind a
nyomtatott-, mind az online média területén. A cégcsoporthoz tartozó budapesti digitális divízióhoz keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • Ügyféltalálkozókon, szakmai rendezvényeken, kiállításokon történő megjelenésének megszervezése,
  • Kampányok tervezése, kidolgozása, szervezése,
  • Szakmai együttműködés kialakítása az értékesítőkkel,
  • Kapcsolattartás külső partnerekkel,
  • A cégcsoport pozitív megítélésének fejlesztése,
  • Kapcsolattartás ügynökségekkel.

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • B2B marketing tervezése és végrehajtása
  • Event management területen szerzett legalább 4-5 éves tapasztalat,
  • Magabiztos fellépés, határozott kommunikáció,
  • Képesség felelősségteljes, önálló munkavégzésre,
  • Google Analytics haladó ismerete,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • Kommunikáció, vagy marketing szakos diploma.
  • Haladó MS Office ismeret valamint PhotoShop, Illustrator ismeret előny.

Előnyök:

  • HR területen korábbi Key Account tapasztalat,
  • Személyzeti tanácsadónál szerzett tapasztalat.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol