www.cvonline.hu

Azonnali kezdo Adóügyi főmunkatárs

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.17.
Jelentkezési határidő: 2015.10.19.

Pozíció leírása / Job description

Ha rendelkezik adótanácsadói/adószakértői képesítéssel, jártas ÁFA bevallásokban és egyéb adónemekben és szeptember közepén munkába tud állni, akkor Önt keressük a pozícióra!

Feladatok:

- vezeti az adóbevallások elkészítéséhez szükséges nyilvántartásokat
- gondoskodik az adatok jogszabályi előírásoknak megfelelő dokumentálásáról a társaságcsoporthoz tartozó cégeknél
- ellenőrzi az ÁFA bevallás alapjául szolgáló számlákat
- ellenőrzi az adó könyvelését, összeállítja az adóbevallásokat az ellenőrzések után elkészített analitika alapján
- kiszámítja az adókat, az adók alapjául szolgáló adatokat ellenőrzi,
- az utalásokat átadja a pénzügyi osztály részére, az előírásokról feladást készít a számviteli osztály részére
- gondoskodik az adóhivatal felé történő adatszolgáltatási kötelezettségek határidőben történő teljesítéséről
- magánszemélyek részére kifizetői igazolást készít
- részt vesz az adóvizsgálatokban, előkészíti a hivatal által kért dokumentumokat, analitikákat.
- kapcsolatot tart az adóhivatallal

Elvárások:

- gazdasági felsőfokú végzettség
- adótanácsadói képesítés
- min 4 év releváns tapasztalat
- MS Office, SAP ismeret előnyt jelent

Amit kínálunk:

- kellemes munkakörnyezet
- fejlődési lehetőség
- versenyképes fizetés

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -