www.cvonline.hu

Azonnali kezdo Adóügyi főmunkatárs

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.11.03.
Jelentkezési határidő: 2015.09.19.
Hirdetés azonosító: 973381

Ha rendelkezik adószakértői képesítéssel, jártas áfa bevallásokban és iparűzési adóban és szeptember közepén munkába tud állni, jakkor Önt keressük a pozícióra!

Feladatok:

- vezeti az adóbevallások elkészítéséhez szükséges nyilvántartásokat
- gondoskodik az adatok jogszabályi előírásoknak megfelelő dokumentálásáról a társaságcsoporthoz tartozó cégeknél
- ellenőrzi az ÁFA bevallás alapjául szolgáló számlákat
- ellenőrzi az adó könyvelését, összeállítja az adóbevallásokat az ellenőrzések után elkészített analitika alapján
- kiszámítja az adókat, az adók alapjául szolgáló adatokat ellenőrzi,
- az utalásokat átadja a pénzügyi osztály részére, az előírásokról feladást készít a számviteli osztály részére
- gondoskodik az adóhivatal felé történő adatszolgáltatási kötelezettségek határidőben történő teljesítéséről
- magánszemélyek részére kifizetői igazolást készít

Elvárások:

- gazdasági felsőfokú végzettség
- adótanácsadói képesítés
- min 4 év releváns tapasztalat
- MS Office, SAP ismeret

Amit kínálunk:

- kellemes munkakörnyezet
- fejlődési lehetőség
- versenyképes fizetés

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján