AZONNALI KEZDÉS! - Rendszergazda (Linux Debian/Ubuntu; Amazon Cloudwatch)

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 776959
lejárt

Megye:    Budapest

A pozíció leírása:    Azonnali kezdéssel keresünk Amazon Cloudwatch-ban jártas rendszergazda kollégát

Feladatkör, felelősségek:    Amazon felhőben automatizmusok beállítása

Monitoring

Szerverek skálázása

A rendszer adminisztrálása

A feladatok ellátására azonnal kezdéssel keresünk kollégát, 3 hónap időtartamra. Hosszabbítás lehetséges!

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   Releváns szakmai tapasztalat az alábbi területeken:

• Linux adminisztráció Debian/Ubuntu

• Lighttpd vagy nginx with FCGI/FPM

• php5-fpm

• Amazon AWS EC2, S3, SNS, RDS, Route53, IAM, ElasticCache

• Amazon Cloudwatch és/vagy Nagios, Cacti vagy egyéb monitoring alkalmazás

• Http load balancing és EC2 dynamic scaling

A pozíció betöltésének feltétele az aktív, min. középszintű angol nyelvtudás.

Nyelvtudás:    A pozíció betöltésének feltétele az aktív, min. középszintű angol nyelvtudás.

A megbízó cég profilja:    Ügyfelünk fő tevékenységként webes technológiákra összpontosítva végez informatikai fejlesztéseket a nemzetközi piacon. A vállalat nagy hangsúlyt fektet alkalmazottainak megtartására és szakmai fejlesztésére, és kiemelt figyelmet szentel a kutatás-fejlesztésnek.

Pályázatát a bérigény megjelölésével várjuk!

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Kategória
IT / Informatika
Régió