www.cvonline.hu

AZONNALI KEZDÉS - Junior Rendszergazda

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 660666
lejárt

Megye:    Budapest

A pozíció leírása:    Általános felhasználói desktop support Microsoftos környezetben.

Feladatkör, felelősségek:    • Desktop környezet támogatási feladatainak ellátása

• Windows környezet telepítés, konfigurálás, hibajavítás

• Felhasználói problémák kezelése

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   • Főiskolai / egyetemi végzettség

• Desktop hardver ismeretek

• Hasonló informatikai környezetben szerzett min. 1-2 év szakmai tapasztalat

• Tanulási hajlandóság az alábbi területeken: Windows/Linux szerver adminisztráció, VMware adminisztráció, Desktop virtualizációs környezet üzemeltetése

• Ügyfélorientált hozzáállás, jó kommunikációs készség

JELENTKEZÉSÉT A BÉRIGÉNY MEGJELÖLÉSÉVEL VÁRJUK.

Nyelvtudás:    Kommunikációs szintű, szóban és írásban is aktív angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:    Ügyfelünk fő tevékenységként webes technológiákra összpontosítva végez informatikai fejlesztéseket a nemzetközi piacon. A vállalat nagy hangsúlyt fektet alkalmazottainak megtartására és szakmai fejlesztésére, és kiemelt figyelmet szentel a kutatás-fejlesztésnek.

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Kategória
IT / Informatika
Régió