www.cvonline.hu

Irodai adminisztráció - Rugalmas időbeosztással!

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.07.24.
Hirdetés azonosító: 1128535
lejárt

Telekommunikációs területen működő piacvezető partnerünkhöz keresünk nappali tagozatos aktív /passzív féléves diákokat 1-2 hónapos a vizsgaidőszak kezdetéig tartó irodai adminisztratív munkára.

Feladatok:

  • Dokumentumok (papír alapú adatokból) adatbázisbázisba történő rögzítése
  • Az iroda adminisztratív támogatása
  • Ügyféloldali esetleges kimenő hívás indítás - adategyeztetés céljából.(minimális 10-15%-os feladat)

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgató-i jogviszony
  • betöltött 18. életév
  • Pontos, precíz munkavégzés

Munkaidő:  H-P (heti 2-3 alkalommal)  09.00 - 17.00 óra között napi minimum 4 órában

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Érettségi
  • Folyamatos 2017.05.15.-ig tartó felalatvállalás

Amit kínálunk:

  • Bruttó 835 Ft/óra
  • Multinacionális munkakörnyezet
  • órarendhez igazodó munkaidő

Elérhetőségi adataid megadásával már 1 perc alatt kész a  Link megjelenítése és jelentkezhetsz is! De ha nem megy, akkor kereshetsz e-mailben a denes.E-mail cím megjelenítése -n vagy a +36 70 452-3312-es számon!